• Autobus szkolny 2024/2025

• Poniżej znajduje się rozkład autobusu szkolnego od 3.09.2024r. :

RANO:

wyjazd spod szkoły 7:10 w kierunku Księży Kąt - Poręba Średnia - Udrzynek - Udrzyn- Dudowizna

POPOŁUDNIU:

I kurs - 12:40 - wyjazd spod szkoły w kierunku Poręba Średnia - Udrzynek - Udrzyn - Dudowizna

II kurs - 14:40 -  wyjazd spod szkoły w kierunl\ku Księży Kąt - Poręba Średnia - Udrzynek - Udrzyn - Dudowizna

Informujemy, że usługi przewozowe w tym roku roku zapewnia firma:

Usługi Transportowe-Przewóz Osób

Bogdan Raniszewski

ul. Janusza Korczaka 12

07-200 Wyszków

tel. 504-157-041

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 o godzinie 10.

Przed uroczystym rozpoczęciem o godzinie 9 odbędzie się Msza Święta w kościele parafialnym.

Autubus szkolny wyjedzie spod szkoły o 9.20 w kierunku Poręba Średnia - Udrzynek-Udrzyn-Dudowizna.

Odjazd autobusu przewidziany jest ok godziny 11 (po zakończeniu rozpoczęcia roku).

• Zebranie informacyjne dla Rodziców Przedszkolaków

• Drodzy Rodzice!

Wszystkich Rodziców nowo przyjętych dzieci do przedszkola zapraszamy na zebranie informacyjne w dn. 29 sierpnia (czwartek) o godzinie 16.30 na stołówkę szkolną. Następnie odbędą się zebrania z wychowawcami w poszczególnych grupach.

Rodzice grupy 3 latków zostaną na zebraniu na szkolnej stołówce.

• Dni adaptacyjne w przedszkolu

• Serdecznie zapraszamy naszych przyszłych przedszkolaków na dni adaptacyjne, które odbędą się w dniach 28, 29, 30 sierpniaw godz. 10:00 - 12:00.

Nasze 3 latki zapraszamy do sal w budynku Ośrodka Zdrowia,Nasze 4 latki do sali nr 4 w budynku szkoły.Nasze 5 latki do sali nr 3 też budynku szkoły.

(Bardzo prosimy o zabranie butów na zmianę).

Czekamy na Was!

• Obiady 2024/2025

• Szanowni Rodzice ! Informujemy, że można już składać deklaracje zapisania dziecka na obiady. Posiłki  będą wydawane od 04.09.2024. Zapisy na obiady są do 02.09.2024. Deklaracje złożone po tym terminie umożliwią korzystanie z posiłków od 09.09.2024 lub ustalony  indywidualnie .