• Co daje mi Koło Teatralne?

• 25.04.2022 10:03
        • W tym miejscu będę wrzucać odpowiedzi dzieci:

Oliwia: "Zapisałam się na koło teatralne, ponieważ chciałam przeżyć przygodę w tym roku i chciałam zobaczyć jak to jest grać w przedstawieniu (...) koło teatralne daje mi pewność siebie, a także pokazuje mi, że nie trzeba się bać przed innymi."
          Julka: "Zapisałam się na koło teatralne, aby nauczyć się czegoś nowego. Koło teatralne daje mi to, że mogę uwierzyć w siebie."
          Lena: " Zapisałam się na kółko ponieważ zaciekawiło mnie coś takiego. Pierwszy raz jest organizowane jakieś kółko, zapisałam się tam też i dlatego, że zwykle nudziłam się w piątki więc tak czy siak nie jest nudno. Kółko daje mi więcej wiary w siebie oraz zawarłam nowe znajomości, ponieważ nie spędzałam czasu z VII klasą."
          Wiktoria: "Mi to dało poczucie, że coś umiem. Mam przez to przyjaciół."
        • Co się dzieje na Kole Teatralnym?

• 12.04.2022 11:44
        • Już wkrótce odbędzie się premiera spektaklu, nad którym pracujemy przez ostatnich kilka miesięcy.
          Koło teatralne zrzesza miłośników teatru i sceny, pomaga przełamywać własne ograniczenia, przez krótką chwilę pozwala być kimś innym... Szkolni Aktorzy, pod kierunkiem opiekuna pani dyrektor Karoliny Dobosz, cały czas doskonalą swoje umiejętności, układają choreografię, dobierają rekwizyty, pracują ciężko nad zapamiętaniem teskstu. Uczą się też współpracować ze sobą i wspierać się w trudnych momentach, bo kryzysy również się zdarzają.